دوشنبه می 22, 7950

اخبار انجمن

  مدرسه فردوسی ، بنیاد ورزش خراسان و انجمن افغانستان و آسیای میانه  بتاریخ ۸ فبروری ساعت ۱۲ بعد از ظهر  افتتاح دفتر جدید خویش را با وسایل بهتر  و حضور گسترده نماینده های نهاد های مدنی و کانون های اجتماعی تجلیل نمودند.

 در این برنامه تعداد زیادی از مهمانان از جمله مقامات محلی به شمول آقای الن سمیت نماینده شهر دار لویشم و ویل گاسکل نماینده وزارت امور خارجه بریتانیا نیز حضور داشتند.

 متعاقبا آقای کریستین یک تن از رضا کاران این انجمن مهمانان را خوش آمدید گفته و از محترم آقای دکتر نورالحق نسیمی خواهش کردند تا پیرامون افتتاح دفتر جدید و خدمات فرهنگی، آموزشی، اجتماعی، خیریه و مشورتی سخنرانی نمایند. آقای دکتر نسیمی مهمانان را خوش آمدید گفته و از شرکت فعال شان ابراز قدردانی کردند و از حمایت و مساعدت  رضاکاران، استادان، کارمندان و اعضای انجمن در برگزاری افتتاح  دفتر جدید و مساعدت دوامدار شان در پیشبرد خدمات خیرخواهانه ی  این نهاد قلبآ سپاسگزاری کرده و از دستادورد های ۹ سال اخیر در ارایه خدمات متذکره ابراز  خوشنودی و رضایت نمودند و با تاکید بر ایجاد فضای بهتر کاری از همکاری مقامات لویشم و سایرمساعدت کننده گان  اظهار قدر دانی نمودند.

 

متعاقبآ آقای آلن سمیت از زحمات ، صداقت و اراده قاطعانه دکتر نورالحق نسیمی با امکانات بسیار محدود و وضع بحران اقتصادی موجود  در جهت ایجاد دفتر بهتر در لویشم و خدمات  آموزشی و مشورتی دوامدار شان برای پناهنده گان ابراز قدر دانی نموده و خواهان پیروزی های بیشتر در ارایه فعالیت های متداوم برای شان گردیدند.

 

قابل یادآوری میباشد که در این برنامه تقریبا تعداد ۶۰ مهمان تشریف آورده بودند و از مهمانان گرامی با غذای لذیذ  پذیرایی صورت گرفت. برنامه در فضای خوب ، تبادل نظر و گفتگو بین مهمانان به ویژه با نماینده وزارت خارجه بریتانیا در مورد اوضاع نابسامان اقتصادی ، فرهنگی، امنیتی و سیاسی و توزیع غیرعادلانه کمک های جامعه جهانی در افغانستان ساعت ۳ بعد از ظهر پایان یافت.

 

نشر شده در: اخبار و گزارشات

بدون نظر.

نظر دهيد


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.