یک زن افغانستانی، لقب جسورترین زن جهان را کسب کرد

یک زن افغانستانی، لقب جسورترین زن جهان را کسب کرد

یک روزنامه هالندی امروز (دوشنبه)، اعلام کرد که زرغونه ولی زاده، رئیس شرکت ترانسپورتی “تکتاز” به عنوان جسورترین و پرکارترین زن جهان معرفی شده است.
روزنامه فولکس نیدرلند چاپ هالند، در مقاله ای، از کارکردهای این زن افغان قدر دانی کرده نوشته است: “زنان افغان با وجود مشکلات فراوانی که فراروی شان وجود دارد، می توانند در تمام عرصه های زندگی بهترین باشند.”
زرغونه ولی زاده در حال حاضر به حیث رئیس شرکت ترانسپورتی “تکتاز”، عضو اتاق تجارت و صنایع و عضو هیئت رهبری زنان تجارت پیشه افغان کار می کند.
روزنامه موسوم به “فمیلی دیخنیتی” چاپ بلجیم نیز خانم ولی زاده را به عنوان جسور ترین زن افغان معرفی کرده و در شماره امروز خود عکس او را با شماری از زنان پرکار جهان به چاپ رسانده است.

زرغونه ولی زاده در حال حاضر به حیث رئیس شرکت ترانسپورتی تکتاز، عضو اتاق تجارت و صنایع و عضو هیئت رهبری زنان تجارت پیشه افغان کار می کند.
نویسنده این مقاله از زرغونه ولی زاده قدر دانی کرده و او( ولی زاده) را مایه افتخار تمام مردم افغانستان معرفی کرده است.
“اوپ زی” دیگر روزنامه مشهور هالندی نیز زرغونه ولی زاده را به حیث زن پیشتاز و فعال معرفی کرده و نوشته است: “این اولین بار است که روزنامه اوپ زی یک زن را به عنوان فعال ترین فرد جهان معرفی می کند.”
نشریه های دیگر جهان از جمله پرستوی مهاجر، بانو پرس، پارسیس پرس و مرکز علمی دانش و معرفت اسلامی نیز زرغونه ولی زاده را به عنوان جسور و فعال ترین زن جهان معرفی کرده اند.

نشر شده در: اخبار و گزارشات

بدون نظر.

نظر دهيد


Time limit is exhausted. Please reload CAPTCHA.